Haberler
İstikbal Eğitim Kurumları

Yeni Dönem Kayıt Çalışmalarımıza Vira Bismillah


  130
İSTİKBAL EĞİTİM KURUMLARI Özel İstikbal Anaokulu   : Yaka Mh. Yaka Cd. No:148 Meram/Konya Tel: 332-3251155 / 507-4585577 Minik İstikballer Kreşi     : Aşkan Mh. Yak..
DEVAMINI OKU

Robotik & Kodlama Eğitmen Eğitimi Atölyeleri


  359
Robotik & Kodlama Eğitmen Eğitimi Atölyeleri Özel İstikbal Çocuk Kulübü ve İstikbal Eğitim Aile ve Gençlik Derneği İşbirliğiyle Okul öncesinden, ortaokul çocukların..
DEVAMINI OKU

Anlayarak Hızlı Okuma Atölyemiz Başlıyor


  280
Anlayarak Hızlı Okuma Atölyesi Anlayarak Hızlı Okuma her öğrenci için, her insan için olmazsa olmaz eğitimler arasında olması gerekmektedir. Bilhassa yeni nesil kitap okumayı sevmemekte, bu da ..
DEVAMINI OKU

İstikbal Çocuk Kulübü Atölyeleri Başlıyor.


  304
İstikbal Çocuk Kulubü Atölyeleri Çocuklarımıza yönelik hazırladığımız atölyeler ile onların eğitim hayatına önemli katkıda bulunup, geleceklerine yön vermeye çalışıyo..
DEVAMINI OKU

Anne ve Çocuk Atölyesine Tüm İstikbal Dostları Davetlidir.


  274
Değerli Anneler, Çocuklarımızla kaliteli zaman geçirmeye var mısınız? Her Cumartesi günü, saat 12.00-13.30 arası çocuklarımıza yönelik düzenlediğimiz atölyelere bekliyoruz...
DEVAMINI OKU

Özel İstikbal Çocuk Kulübü Hizmete Başlıyor.


  384
2014 yılından itibaren İstikbal Hafız-a Gelişim Merkezi adı altında yaptığımız eğitim çalışmamızı, yeni yerimizde, yeni adımızla, yeni ve farklı eğitim anlayışımızla Konyalı ailelerimizin hizmetine sunmanın gururu..
DEVAMINI OKU

Çalışan Annelere Kreş Desteği Müjdesi


  690
Çalışan Annelere Kreş Desteği Müjdesi Maliye Bakanlığı'nın yayınladığı kararname ile kadın istihdamını desteklemek amacıyla kreş hizmetlerindeki vergi istisnası yüzde 50'ye çıkarıldı ..
DEVAMINI OKU

Okul Öncesi Meb Eğitim Öğretim Desteği (Teşviği)


  342
5580 SAYILI KANUN KAPSAMINDAKİ ÖZEL OKULLARDA 2018-19 YILINDA ÖĞRENİM GÖREN/GÖRECEK ÖĞRENCİLER İÇİN VERİLECEK EĞİTİM VE ÖĞRETİM DESTEĞİ UYGULAMA   ..
DEVAMINI OKU

2018-19 Eğitim Öğretim Dönemi Eğitim Çalışmalarımız


  4621
İSTİKBAL EĞİTİM KURUMLARI Özel İstikbal Anaokulu   : Yaka Mh. Yaka Cd. No:148 Meram/Konya                   &nbs..
DEVAMINI OKU

İstikbal Yaz Kampı


  477
İstikbal Aile Kampı Öğrencilerimizin öğretmenleriyle ve aileleriyle unutamayacakları bir kamp programı yaşamalarını istiyoruz. Çünkü günlük yaşamın yoğunluğu içerisinde yete..
DEVAMINI OKU
Previous 1 2 3 Next 

En Çok OkunanlarCopyright 2016 İstikbal Eğitim Kurumları
Tasarım ve Yazılım icraathane