Haberler
İstikbal Eğitim Kurumları

İstikbal Eğitim Kurumları Eğitmen Eğitim Seminerleri Devam Ediyor.   1025

İstikbal Eğitim Kurumu Öğretmenleri Seminerde

İstikbal Eğitim Kurumlarının eğitmen eğitimleri seminerleri tüm hızıyla devam ediyor. Kurum bünyesinde bulunan öğretmenler, kar tatilini kendilerini geliştirme fırsatına dönüştürmek için İstikbal Eğitim Aile ve Gençlik Derneği'nde düzenlenen seminerde bir araya geldiler.

İstikbal Eğitim Kurucusu Özcan Dalgıç açılış konuşmasında, eğitimcilerin her fırsatta kendilerini yenilemeleri, bilgilerini güncellemeleri gerektiğini ve öğrencilere temel süreçten başlayarak verilecek her eğitimin onların hayatına bir yansıması olacağını belirtti. Bunun için üzerimize büyük vazifeler düşmekte, her eğitimci yaptığı işin önemini kavrayarak, öğrencilerin iyi yetiştirilmesinde gereken hassasiyeti göstermesi gerektiğini söyledi.

Daha sonra eğitim seminerlerine geçilerek, Kurum Müdiresi Hacer Kıtay tarafından Değerler Eğitiminin Önemi hakkında bilgi verdi.   Akıl ve Zeka Oyunlarında (Kübra Kutun), Bep ve Kaynaştırma Eğitimi (Şeyma Nur Kavut), Mental Aritmetik Eğitimi (Hadiye Dalgıç) verdikleri eğitim seminerleri ile kurum öğretmenlerine verimli bir gün yaşatmış oldular.

Öğretmenler gün sonunda Konya'nın geleneksel yiyeceği arabaşı ikramınından sonra, kartopu savaşı yaparak stres attılar.

Copyright 2016 İstikbal Eğitim Kurumları
Tasarım ve Yazılım icraathane