Okullarımız
İstikbal Eğitim Kurumları

İstikbal Eğitim Materyalleri

İstikbal Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizin eğitimlerinde faydalı olabilecek içerikler sahip eğitim materyalleri oluşturmak hedefiyle hareket etmekteyiz. - Kolay Elif-ba - Güzel Dinimizi Öğreniyoruz (Yaz Okulu Kitabı) - Güzel Dinimizi Öğreniyoruz (Dvd'leri) - İstikbal Tablet Projesi (Okul Öncesi - İlkokul - Yaz Okulu) - İstikbal Okul Ön..

Kolay ve Hızlı Elif-ba


  635
Kolay ve Hızlı Elif-ba İstikbal Eğitim Kurumları olarak hazırlamış olduğumuz, 7'den 70'e herkese yönelik Kolay ve Hızlı öğrenimli Elif-ba kitabımızda başta çocuklarımızın Kur'an ..
DEVAMINI OKU

Okul Öncesinde İstikbal Tablet Projesi


  576
OKUL ÖNCESİNDE TABLET DESTEKLİ EĞİTİM 5-6 yaş grubu öğrencilerimize yönelik geliştirdiğimiz "İstikbal Tablet Projesi" ile okul öncesi eğitim ve öğretiminde bir ilki başardığımıza ina..
DEVAMINI OKU

İstikbal Yaz Okulu Tablet Projesi


  632
İstikbal Yaz Okulu Tablet Projesi Minik İstikballer Anaokulumuzda, 2013-14 eğitim döneminde, ülkemizde bir ilki başararak 5-6 yaş grubu öğrencilerine yönelik Okul Öncesi İstikbal Tablet Projes..
DEVAMINI OKU

Güzel Dinimizi Öğreniyoruz Yaz Okulu Kitabı


  612
Güzel Dinimizi Öğreniyoruz Yaz Okulu Kitabı Bilhassa Yaz Döneminde öğrencilerin dinimizi daha güzel öğrenebilmeleri için temel dini bilgileri içeren Güzel Dinimizi &Oum..
DEVAMINI OKU

İstikbal İngilizce Kitapları (Okul Öncesi - İlkokul - Ortaokul)


  636
Okul Öncesi, İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine yönelik, kelime öğretimi üzerine ağırlıklı durduğumuz ingilizce kitaplarımızı Arwa Dawoud hocamız hazırlamıştır.
DEVAMINI OKU

İstikbal Manevi Eğitim ve Değerler Eğitim Kitabı


  591
Okul Öncesi öğrencilerimize yönelik Manevi Eğitim ve Değerler Eğitimi ile ilgili etkinlik ve boyamalardan müteşekkil öğretmenlerimizin hazırlamış olduğu bir yayındır.
DEVAMINI OKU

İstikbal Okul Öncesi Etkinlik ve Faaliyet Kitabı


  593
Okul Öncesi öğrencilerimize yönelik hazırladığımız etkinlik ve boyamaları içermektedir.
DEVAMINI OKU

Güzel Dinimizi Öğreniyoruz ve Okul Öncesi Dvd'leri


  614
Güzel Dinimizi Öğreniyoruz ve Okul Öncesi Dvd'leri Öğrencilerimizin gerek dini eğitimlerinde, gerek okul öncesi eğitimlerinde faydalı olabilecek içerikleri bir araya getirdiğimiz ve..
DEVAMINI OKU
Previous 1 Next 
Copyright 2016 İstikbal Eğitim Kurumları
Tasarım ve Yazılım icraathane