Okullarımız
İstikbal Eğitim Kurumları

Özel İstikbal Çocuk Kulübü

Özel İstikbal Çocuk Kulübümüzde, Kaliteli, iddialı, manevi değerlere duyarlı eğitim politikamız çerçevesinde amacımız; Milli kültürümüzü ve manevi değerlerimizi çocuklarımıza aktarırken modern eğitim tekniklerini de kullanmaktır. Bunu yaparken öğretmenlerimiz sınıf içerisinde, gerektiğinde yön veren, gerektiğinde bir oyun..

Robotik & Kodlama Eğitmen Eğitimi Atölyeleri


  257
Robotik & Kodlama Eğitmen Eğitimi Atölyeleri Özel İstikbal Çocuk Kulübü ve İstikbal Eğitim Aile ve Gençlik Derneği İşbirliğiyle Okul öncesinden, ortaokul çocukların..
DEVAMINI OKU

Anlayarak Hızlı Okuma Atölyemiz Başlıyor


  154
Anlayarak Hızlı Okuma Atölyesi Anlayarak Hızlı Okuma her öğrenci için, her insan için olmazsa olmaz eğitimler arasında olması gerekmektedir. Bilhassa yeni nesil kitap okumayı sevmemekte, bu da ..
DEVAMINI OKU

İstikbal Çocuk Kulübü Atölyeleri Başlıyor


  142
İstikbal Çocuk Kulubü Atölyeleri Çocuklarımıza yönelik hazırladığımız atölyeler ile onların eğitim hayatına önemli katkıda bulunup, geleceklerine yön vermeye çalışıyo..
DEVAMINI OKU

Özel İstikbal Çocuk Kulübü Eğitim Çalışmalarımız


  319
Özel İstikbal Çocuk Kulübü Eğitim Çalışmalarımız Okul öncesinden mezun ettiğimiz öğrencilerimizi, devlet okuluna gitmeleri halinde eğitimlerine destek oluyor, kurumumuzun farkınd..
DEVAMINI OKU

Mental Aritmetik Eğitim Çalışmamız


  774
İstikbal Hafız-a Gelişim Merkezimizde Mental Aritmetik Eğitimleri İstikbal Eğitim Kurumları olarak başlattığımız Hafız-a Gelişim & Mental Aritmetik programı ile çocuklarımızın farkındalıklarını artırma..
DEVAMINI OKU
Previous 1 Next 
Copyright 2016 İstikbal Eğitim Kurumları
Tasarım ve Yazılım icraathane