Memursen’e Bağlı Tüm Sendikalar ile Özel İstikbal Anaokulu, Özel Minik İstikballer Gündüz Bakımevi, Özel İstikbal Çocuk Kulübünde %20 İndirim, Hızlı Okuma, Robotik Kodlama Atölyelerinde %25 indirim anlaşması yapılmıştır.

http://www.konyadiyanetsen.org.tr/ozel-istikbal-kres-ve-egitim-kurumlarindan-memur-senlilere-%25-ozel-indirim.html

 

 

 

Kamusen’e Bağlı Tüm Sendikalar ile Özel İstikbal Anaokulu, Özel Minik İstikballer Gündüz Bakımevi, Özel İstikbal Çocuk Kulübünde %20 İndirim, Hızlı Okuma, Robotik Kodlama Atölyelerinde %25 indirim anlaşması yapılmıştır.

https://www.facebook.com/tanfer.ata/posts/10156999565757856

 

   
İttifak Holding yönetiminde 2 istifa İttifak Holding ile Çalışanları ve Üyelerine yönelik Özel İstikbal Anaokulu, Özel Minik İstikballer Gündüz Bakımevi, Özel İstikbal Çocuk Kulübünde %20 İndirim, Hızlı Okuma, Robotik Kodlama Atölyelerinde %25 indirim anlaşması yapılmıştır.
   
inşaat mühendisleri odası konya logo ile ilgili görsel sonucu   İMO (İnşaat Mühendisleri Odası) Konya Şubesi ile Çalışanlarına ve Üyelerine Yönelik Özel İstikbal Anaokulu, Özel Minik İstikballer Gündüz Bakımevi, Özel İstikbal Çocuk Kulübünde %20 İndirim, Hızlı Okuma, Robotik Kodlama Atölyelerinde %25 indirim anlaşması yapılmıştır.
   
İlgili resim Askon (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği) ile Çalışanlarına ve Üyelerine Yönelik Özel İstikbal Anaokulu, Özel Minik İstikballer Gündüz Bakımevi, Özel İstikbal Çocuk Kulübünde %20 İndirim, Hızlı Okuma, Robotik Kodlama Atölyelerinde %25 indirim anlaşması yapılmıştır.