ÖZEL İSTİKBAL ANAOKULU

Eğitimde 10. Yılına giren İstikbal Eğitim Kurumları ailesine, 2017 yaz okulumuz ile hizmete ‘BİSMİLLAH’ diyen Özel İstikbal Anaokulu, ilim ile bilimi birleştirebilen nesiller yetiştirme hedefine, içten yanmalı, eğitime aşık kadrosuyla her gün daha da yaklaşmaktadır.

Bizden Haberler

1 Jan 1

Yeni Dönem Kayıtlarımız Başlamıştır

1 Jan 1

2019-20 İstikbal Anaokulu Eğitimlerimiz

Eğitimlerimiz

Deneme

Nereye gelecek?a

Deneme 2

Denemenin denemesi

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Sorular

Velilerimizden gelen, karşılaştığımız tüm soruları kurumumuzu daha iyi anlatabilmek, cevaplayabilmek amacıyla bu metni hazırladık. Kayıt esnasında yaşanan yoğunlukta sorulmamış, unutulmuş soruların cevaplarını şeffaflık ve netlik ilkeleri çerçevesinde sizlere sunuyoruz. Çocuklarımızla ve sizlerle birlikte uzun bir yolculuğa çıkarken bizleri ne kadar iyi tanırsanız, yapacağımız eğitim çalışmaları o kadar sağlıklı olacaktır

12 yıllık tecrübemizle, sizlere ve çocuklarımıza en güzel hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Sınıflarımız toplamda 15 asil 2 yedek öğrenci kapasitesine sahip olup, tecrübeli okul öncesi ve değerler eğitimi öğretmenimiz olmak üzere iki öğretmenle sınıfımızın eğitimi desteklenmektedir. Ayrıca ihtiyaç duyulması halinde yabancı dil eğitim, robot tasarım, mental aritmetik, satranç ve jimnastik gibi derslerimizde branş öğretmenlerimiz bulunmaktadır.