Hakkımızda
İstikbal Eğitim Kurumları

Özel İstikbal Anaokulu

ÖZEL İSTİKBAL ANAOKULU Eğitimde 10. Yılına giren İstikbal Eğitim Kurumları ailesine, 2017 yaz okulumuz ile hizmete ‘BİSMİLLAH’ diyen Özel İstikbal Anaokulu, ilim ile bilimi birleştirebilen nesiller yetiştirme hedefine, içten yanmalı, eğitime aşık kadrosuyla her gün daha da yaklaşmaktadır. Özel İstikbal Anaokulu’ nda sürdürülen eğitim politikası ile..

Minik İstikballer Kreş ve Gündüz Bakımevi

Minik İstikballer Kreş ve Gündüz Bakımevi 2008-2009 Eğitim ve Öğretim yılında, neslimizi muhafaza etmek, geleceğe taşımak ve onları hayata hazırlamak gayesiyle bir araya gelmiş kurucuları ile birlikte eğitim faaliyetine başlamıştır. Minik İstikballer Kreş ve Gündüz Bakımevinde, Minik İstikballerinizi, 2 yaşını bitirmiş, 3, 4, 5 ve 6 yaş gruplarına ayırdığımız sınıflarda, kendi yaş gr..

Özel İstikbal Çocuk Kulübü

Özel İstikbal Çocuk Kulübümüzde, Kaliteli, iddialı, manevi değerlere duyarlı eğitim politikamız çerçevesinde amacımız; Milli kültürümüzü ve manevi değerlerimizi çocuklarımıza aktarırken modern eğitim tekniklerini de kullanmaktır. Bunu yaparken öğretmenlerimiz sınıf içerisinde, gerektiğinde yön veren, gerektiğinde bir oyun..

İstikbal Yaz Okulu

İstikbal Yaz Okulu 3-13 yaş arası öğrencilerimizin yaz aylarını verimli geçirmeleri için düzenlemiş olduğumuz İstikbal Yaz Okulları 10 yıldır hizmet vermektedir. Çocuklarımıza temel dini eğitimlerini en iyi şekilde vermeyi hedefleyen İstikbal Yaz Okulu, Peygamber Efendimizin sevgi yaklaşımını esas alarak, öğrencilerin seviyesine inerek eğitim vermeyi benimsemektedir. Hazır..

Tıfıl Kreş ve Gündüz Bakımevi

İstikbal Eğitim Kurumları Bünyesinde yer alan Tıfıl Kreş Ailesi olarak bizler istiyoruz ki, Araştıran, inceleyen, üreten, sorgulayan, ezber bozan, sebep-sonuç ilişkisi kurabilen, analiz yapabilen uygulama ve proje çalışmalarına önem veren, maddi ve manevi iki kanadı destekleyen bir okul olalım. Var olan bütün güzellikleri görüp, onların içindeki aleml..

İstikbal Eğitim Materyalleri

İstikbal Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizin eğitimlerinde faydalı olabilecek içerikler sahip eğitim materyalleri oluşturmak hedefiyle hareket etmekteyiz. - Kolay Elif-ba - Güzel Dinimizi Öğreniyoruz (Yaz Okulu Kitabı) - Güzel Dinimizi Öğreniyoruz (Dvd'leri) - İstikbal Tablet Projesi (Okul Öncesi - İlkokul - Yaz Okulu) - İstikbal Okul Ön..
Copyright 2016 İstikbal Eğitim Kurumları
Tasarım ve Yazılım icraathane