Değerli yorumlarınız ile kurumumuzun çalışmalarını hakkında referans olabilir varsa geliştirmemiz ve iyileştirmemiz gereken hususlar, bunları belirtebilirsiniz. Bize ışık tutacak yorumlarınız için, sizlere İstikbal Eğitim Kurumları olarak teşekkürlerimizi sunarız.

Mesajınızı bu form ile gönderebilirsiniz.

Sevda Bıçaker

Teşekkürler

İstikbal ailesinde ilk yılımız ama şimdiden çok memnunuz, inşallah uzun surelerde bır arada olma imkanımız olur. Tüm ekibin en belirgin özelliği çok samimi ve içten olmaları. Herşey için teşekkürler…

Esra Zabunoğlu

Güvenilir Kurum

İlk oğlumu İstikbal Eğitim Kurumuna emanet ettiğim zaman illa ki korkularım ve endişelerim vardı. Ama gördüm ki bu duygular sadece annelik hassasiyetinden kaynaklı. O zamanlarda İstikbal Ailesinin her imkanından yararlandık oğlumu ve diğer arkadaşlarını kendi yavruları gibi gördüklerine her durumda şahit oldum. İkinci oğlumu bazı nedenlerden dolayı daha 3 yaşına gelmeden Ekim ayında İstikbal ailesi ile tanıştırdık. Bir gün bile “acaba ne yapıyor, mutlu mu” evhamlarım olmadı. Çünkü biliyordum yavrulara ne denli hassas, özverili yaklaştıklarını ki yine her durumda şahit oldum. Şu anda servis hizmeti hariç tüm olanaklarından faydalanıyoruz her götürmemde “iyi ki” diyorum… Bu kadar özverili, dikkatli, çocuk odaklı yaşayan İstikbal Ailesi hem oğlumun, hem de bizim ikinci ailemiz. Güven çok önemli, Güleryüz çok önemli, halden almak çok önemli. Bunların hepsinin olması az görülür. Bu anlamda teşekkürlerimi sunarak, yolunuza bu hiç bozmadığınız çizginizle devam etmenizi dilerim.

SEDA KURHAN

İstikbal Eğitim Kurumları

İstikbal Eğitim Kurumları aile gibi uzun yıllardır içinde bulunduğumuz bir kurum. Kendini yenileyebilir ve geliştirebilirlik konusunda da önemli adımlar atıyor olması güven duygumuzu pekiştiriyor. Her ailenin şu anki gündemi olan covid19 sürecinden dolayı endişelerimiz var fakat bu süreç içerisinde çocukların ekranla zaman geçirme süresinde önemli bir artış olduğu da aşikâr, hem bu durumun en asgarî seviyeye inmesi hemde bizim gibi çalışan ailelerin çocuklarına eğitim desteği verilmesi mutlak gözüküyor. Gerekli olan tedbirlerin sıkı tutulması bizim içimizi de rahat ettirecek ve bu zorlu süreci birlikte hayırlısı ile atlatmayı kolaylaştıracaktır. Allah Razı olsun şu ana kadar verdiğiniz hizmet ve güler yüzlü davranışınızdan. İnşaallah yeni dönemde de birlikte olmak ümidi ile.

Sosyal Medya hesabınızla da mesaj gönderebilirsiniz.